جلوا چیست؟

جلوا بستر نوینی برای تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات و محصولات است که به کمک نرم افزار تلفن همراه و با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده می کوشد تا سبکی جدید در صنعت تبلیغات و اطلاع رسانی خلق کند.
تبلیغات چاپی زیادی مثل بنر، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، دفترهای راهنما، پوستر و … وجود دارند که همگی راه کارهایی برای اطلاع رسانی و جذب مشتری محسوب می شوند و سال هاست که از انواع شیوه های چاپی استفاده می گردد، اما همه این ها برای انجام تبلیغات ایراداتی دارند مثل اینکه :

  • بخاطر محدودیت های چاپ، تنوع محتوایی آن ها صرفا محدود به عکس و متن است و محتوایی که چاپ می شود ثابت بوده و امکان تغییر و اضافه نمودن چیزی به آن وجود ندارد.
  • فضای فیزیکی چاپی محدود است و اصولاً امکان ارائه انواع رسانه های تبلیغاتی مثل تیزرها وجود ندارد و بخاطر همین محدودیت ها خیلی از حرف ها ناگفته باقی می ماند.
  • خسته کننده هست اند و خیلی زود کنار گذاشته می شوند.
  • خیلی وقت ها هیچ بازخوردی از کسانی که تبلیغات را دیده اند به دست شما نمی رسد.

ما در جلوا نوع جدیدی از تبلیغات و محصولات تبلیغاتی تولید کرده ایم که نسبت به نسل قبلی جذاب‌تر، تاثیرگذارتر و ماندگارتر است و محدودیت ها و کمبودهای قبل را از بین برده و قابلیت های جدیدی به آن اضافه نموده است.
نوعی تبلیغات که با استفاده از نرم افزار تلفن همراه با انواع تبلیغات چاپی ارتباط برقرار می کند و چیزی بیش از آنچه که هست را می توانید به مخاطبان خود نمایش دهید.