درباره ما

_

جلوا بستری را در فضای دیجیتال فراهم آورده است که در آن می‌کوشد با ابزار وب و تلفن همراه هوشمند، جانی تازه به دنیای تبلیغات داده و جذایت های آن را افزایش بدهد.

با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده می‌کوشد تا سبکی جدید در صنعت تبلیغات و اطلاع‌رسانی خلق کند.

تبلیغات چاپی زیادی مثل بنر، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، دفترهای راهنما، پوستر و … وجود دارند که همگی راه کارهایی برای اطلاع رسانی و جذب مشتری محسوب می‌شوند و سال‌هاست که از انواع شیوه‌های چاپی استفاده می‌گردد، اما همه این‌ها برای انجام تبلیغات ایراداتی دارند مثل اینکه :

– بخاطر محدودیت‌های چاپ، تنوع محتوایی آن‌ها صرفا محدود به عکس و متن است و محتوایی که چاپ می شود ثابت بوده و امکان تغییر و اضافه نمودن چیزی به آن وجود ندارد.

– فضای فیزیکی چاپی محدود است و اصولاً امکان ارائه انواع رسانه‌های تبلیغاتی مثل تیزرها وجود ندارد و بخاطر همین محدودیت‌ها خیلی از حرف‌ها ناگفته باقی می‌ماند.

– خسته کننده هست‌اند و خیلی زود کنار گذاشته می‌شوند.

– خیلی وقت‌ها هیچ بازخوردی از کسانی که تبلیغات را دیده‌اند به دست شما نمی‌رسد.

ما در شرکت هماره نوع جدیدی از تبلیغات و محصولات تبلیغاتی تولید کرده‌ایم که نسبت به نسل قبلی جذاب‌تر، تاثیرگذارتر و ماندگارتر است و محدودیت‌ها و کمبودهای قبل را از بین برده و قابلیت های جدیدی به آن اضافه نموده است.

نوعی تبلیغات که با استفاده از نرم‌افزار تلفن همراه با انواع تبلیغات چاپی ارتباط برقرار می‌کند و چیزی بیش از آنچه که هست را می‌توانید به مخاطبان خود نمایش دهید.

درخواست یک تماس تلفنی

برای ما درخواست بفرستید تا با شما تماس بگیریم.